| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 524,0 kcal / 2 192,4 kJ |
| Bílkoviny | 6,6 g |
| Sacharidy | 50 g |
| Cukr v sacharidech | 1,9 g |
| Tuky | 32,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,4 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 4,5 g |
| Sodík | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 524,0 kcal / 2 192,4 kJ |
| Bílkoviny | 6,6 g |
| Sacharidy | 50 g |
| Cukr v sacharidech | 1,9 g |
| Tuky | 32,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,4 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 4,5 g |
| Sodík | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |