| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 208,0 kcal / 870,3 kJ |
| Bílkoviny | 0,0 g |
| Sacharidy | 4,6 g |
| Cukr v sacharidech | neuvedeno |
| Tuky | 15,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,1 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |