| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 329,0 kcal / 1 376,5 kJ |
| Bílkoviny | 21,0 g |
| Sacharidy | 1,1 g |
| Cukr v sacharidech | 1,1 g |
| Tuky | 27,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 18,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |