| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 504,0 kcal / 2 108,7 kJ |
| Bílkoviny | 6,7 g |
| Sacharidy | 58 g |
| Cukr v sacharidech | 35,8 g |
| Tuky | 26,5 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 23,6 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 2,9 g |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |