| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 705,0 kcal / 2 949,7 kJ |
| Bílkoviny | 0,4 g |
| Sacharidy | 40 g |
| Cukr v sacharidech | 38,8 g |
| Tuky | 0,5 g |
| Nasycené mastné kyseliny | neuvedeno |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 705,0 kcal / 2 949,7 kJ |
| Bílkoviny | 0,4 g |
| Sacharidy | 40 g |
| Cukr v sacharidech | 38,8 g |
| Tuky | 0,5 g |
| Nasycené mastné kyseliny | neuvedeno |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |