| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 249,0 kcal / 1 041,8 kJ |
| Bílkoviny | 14,5 g |
| Sacharidy | 12,3 g |
| Cukr v sacharidech | 4,2 g |
| Tuky | 14,3 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 1,5 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |