| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 353,0 kcal / 1 477,0 kJ |
| Bílkoviny | 9,2 g |
| Sacharidy | 46,7 g |
| Cukr v sacharidech | 23,6 g |
| Tuky | 11,7 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 7,9 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 11,4 g |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 353,0 kcal / 1 477,0 kJ |
| Bílkoviny | 9,2 g |
| Sacharidy | 46,7 g |
| Cukr v sacharidech | 23,6 g |
| Tuky | 11,7 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 7,9 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 11,4 g |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |