| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 224,0 kcal / 937,2 kJ |
| Bílkoviny | 6,7 g |
| Sacharidy | 8,7 g |
| Cukr v sacharidech | 3,8 g |
| Tuky | 17,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 1,7 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 4,7 g |
| Sodík | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 224,0 kcal / 937,2 kJ |
| Bílkoviny | 6,7 g |
| Sacharidy | 8,7 g |
| Cukr v sacharidech | 3,8 g |
| Tuky | 17,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 1,7 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 4,7 g |
| Sodík | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |