| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 372,0 kcal / 1 556,5 kJ |
| Bílkoviny | 11,4 g |
| Sacharidy | 78,8 g |
| Cukr v sacharidech | neuvedeno |
| Tuky | 1,3 g |
| Nasycené mastné kyseliny | neuvedeno |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 372,0 kcal / 1 556,5 kJ |
| Bílkoviny | 11,4 g |
| Sacharidy | 78,8 g |
| Cukr v sacharidech | neuvedeno |
| Tuky | 1,3 g |
| Nasycené mastné kyseliny | neuvedeno |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |