| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 195,0 kcal / 815,9 kJ |
| Bílkoviny | 16,8 g |
| Sacharidy | 18,3 g |
| Cukr v sacharidech | 1,6 g |
| Tuky | 7,4 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,9 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 3,3 g |
| Sodík | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 195,0 kcal / 815,9 kJ |
| Bílkoviny | 16,8 g |
| Sacharidy | 18,3 g |
| Cukr v sacharidech | 1,6 g |
| Tuky | 7,4 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,9 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 3,3 g |
| Sodík | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |