| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 201,0 kcal / 841,0 kJ |
| Bílkoviny | 16,5 g |
| Sacharidy | 21,5 g |
| Cukr v sacharidech | 1,5 g |
| Tuky | 6,8 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,8 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 2,7 g |
| Sodík | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 201,0 kcal / 841,0 kJ |
| Bílkoviny | 16,5 g |
| Sacharidy | 21,5 g |
| Cukr v sacharidech | 1,5 g |
| Tuky | 6,8 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,8 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 2,7 g |
| Sodík | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |