| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 430,0 kcal / 1 799,1 kJ |
| Bílkoviny | 6,9 g |
| Sacharidy | 71 g |
| Cukr v sacharidech | 22,0 g |
| Tuky | 12,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,6 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 4,1 g |
| Sodík | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |