| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 453,0 kcal / 1 895,4 kJ |
| Bílkoviny | 7,2 g |
| Sacharidy | 68 g |
| Cukr v sacharidech | 26,0 g |
| Tuky | 16,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,3 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 4,9 g |
| Sodík | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 453,0 kcal / 1 895,4 kJ |
| Bílkoviny | 7,2 g |
| Sacharidy | 68 g |
| Cukr v sacharidech | 26,0 g |
| Tuky | 16,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,3 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 4,9 g |
| Sodík | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |