| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 492,0 kcal / 2 058,5 kJ |
| Bílkoviny | 7,6 g |
| Sacharidy | 65 g |
| Cukr v sacharidech | 25,0 g |
| Tuky | 22,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 12,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 492,0 kcal / 2 058,5 kJ |
| Bílkoviny | 7,6 g |
| Sacharidy | 65 g |
| Cukr v sacharidech | 25,0 g |
| Tuky | 22,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 12,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |