| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 231,0 kcal / 966,5 kJ |
| Bílkoviny | 4,7 g |
| Sacharidy | 26,2 g |
| Cukr v sacharidech | 2,0 g |
| Tuky | 11,8 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 1,3 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 231,0 kcal / 966,5 kJ |
| Bílkoviny | 4,7 g |
| Sacharidy | 26,2 g |
| Cukr v sacharidech | 2,0 g |
| Tuky | 11,8 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 1,3 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |