| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 383,0 kcal / 1 602,5 kJ |
| Bílkoviny | 7,3 g |
| Sacharidy | 82 g |
| Cukr v sacharidech | 1,0 g |
| Tuky | 1,8 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 3,8 g |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 383,0 kcal / 1 602,5 kJ |
| Bílkoviny | 7,3 g |
| Sacharidy | 82 g |
| Cukr v sacharidech | 1,0 g |
| Tuky | 1,8 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 3,8 g |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |