| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 159,0 kcal / 665,3 kJ |
| Bílkoviny | 0,7 g |
| Sacharidy | 38 g |
| Cukr v sacharidech | 34,0 g |
| Tuky | 0,2 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 1,2 g |
| Sodík | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 159,0 kcal / 665,3 kJ |
| Bílkoviny | 0,7 g |
| Sacharidy | 38 g |
| Cukr v sacharidech | 34,0 g |
| Tuky | 0,2 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 1,2 g |
| Sodík | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |