| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 542,0 kcal / 2 267,7 kJ |
| Bílkoviny | 7,7 g |
| Sacharidy | 42 g |
| Cukr v sacharidech | 36,0 g |
| Tuky | 36,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 17,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 13,0 g |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 542,0 kcal / 2 267,7 kJ |
| Bílkoviny | 7,7 g |
| Sacharidy | 42 g |
| Cukr v sacharidech | 36,0 g |
| Tuky | 36,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 17,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 13,0 g |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |