| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 540,0 kcal / 2 259,4 kJ |
| Bílkoviny | 5,9 g |
| Sacharidy | 44 g |
| Cukr v sacharidech | 43,0 g |
| Tuky | 36,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 22,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 540,0 kcal / 2 259,4 kJ |
| Bílkoviny | 5,9 g |
| Sacharidy | 44 g |
| Cukr v sacharidech | 43,0 g |
| Tuky | 36,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 22,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |