| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 516,0 kcal / 2 158,9 kJ |
| Bílkoviny | 6,6 g |
| Sacharidy | 47,3 g |
| Cukr v sacharidech | 44,8 g |
| Tuky | 31,1 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 17,6 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 8,7 g |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 516,0 kcal / 2 158,9 kJ |
| Bílkoviny | 6,6 g |
| Sacharidy | 47,3 g |
| Cukr v sacharidech | 44,8 g |
| Tuky | 31,1 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 17,6 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 8,7 g |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |