| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 104,0 kcal / 435,1 kJ |
| Bílkoviny | 21,0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Cukr v sacharidech | neuvedeno |
| Tuky | 2,2 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,9 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |