| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 581,0 kcal / 2 430,9 kJ |
| Bílkoviny | 11,7 g |
| Sacharidy | 34,5 g |
| Cukr v sacharidech | 21,8 g |
| Tuky | 40,9 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 23,2 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 14,2 g |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 581,0 kcal / 2 430,9 kJ |
| Bílkoviny | 11,7 g |
| Sacharidy | 34,5 g |
| Cukr v sacharidech | 21,8 g |
| Tuky | 40,9 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 23,2 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 14,2 g |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |