| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 88,0 kcal / 368,2 kJ |
| Bílkoviny | 1,2 g |
| Sacharidy | 17,2 g |
| Cukr v sacharidech | 15,0 g |
| Tuky | 1,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |